Sara

2.11.2017 pod opiekę naszego Stowarzyszenia trafiła Sara.

Suczka ma 15 lat i właśnie straciła dom… Ze wzgledu na bardzo cieżką chorobe jednego z domownikow (maleńkie dziecko po przeszczepie) i zakaz przebywania zwierzat w otoczeniu, psina ta musiała opuścic swoje dotychczasowe „miejsce na ziemi „. Oczywiście naszym zdaniem nie było potrzeby „pozbywania się” psa, ale właściciele dostosowali się do zaleceń lekarzy i ich decyzja była nieodwołalna. Sara już nawet była w schronisku, ale sąsiadka o dobrym sercu zabrała sunię do siebie (było to bardzo tymczasowe rozwiązanie). Aktualnie jamnisia przebywa w hotelu, w warunkach domowych.

Jest malutka i schorowana. Podczas wizyty u weterynarza stwierdzono niewydolność nerek, chore serce oraz stan zapalny jelit i dziąseł. Sara juz otrzymuje leki i karmę renal. Za dwa tygodnie kontrola.

Prosimy Was o wsparcie w postaci karmy suchej i mokrej typu renal np. Royal Canin, Trovet. Będziemy wdzięczni także za wsparcie finansowe na leczenie oraz pobyt w hotelu.

Stowarzyszenie „Psia Kość”
ul. Różyckiego 1, 60-177 Poznań
Bank Millenium, nr konta: 64 1160 2202 0000 0002 1060 3336
tytułem: Sara

Pusia

Pusia to mała ok. 10 letnia suczka, której ktoś pozbył się na stare lata.
Od 30.12.2016 jest pod naszą opieką i przebywa w domowym hoteliku. Dała się poznać jako mądra, wymuszająca czasami panna. Lubi kontakt z człowiekiem, ale nadal się boi…
Dobrze odnajduje się w domu, dogaduje się z psami i kotami.

Pusia szuka domu. Domu, który doceni mądrość starego psa i zaakceptuje ewentualne niedomagania i humory suni.

Kontakt: 607 067 183
aneta.bartkowska@gmail.com

Grand

Grand to piękny i energiczny pies. Potrafi spacerować na smyczy, bardzo cieszy się z aktywności na świeżym powietrzu. Będzie doskonałym towarzyszem biegów lub spacerów. Stosunek do innych psów jest różny, nie znamy jego reakcji na koty.
Preferowany dom bez małych dzieci (z uwagi na wielkość i energię Granda). Szukamy odpowiedzialnego opiekuna, najlepiej znającego specyfikę ,,psów północy”.
Grand jest gotowy do adopcji, zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Jego wiek to około 5 lat. Przebywa w Wielkopolsce, okolice Koła.
kontakt:
aneta.bartkowska@gmail.com
607 067 183